Odbočka v lesích


Kateřina Karolová

Nechtěla jet, ale přesvědčili ji. Prý se není čeho bát…

Parta přátel vyrazí na dovolenou do opuštěné oblasti Beskyd. Po vydařeném začátku volna se ovšem všechno zvrtne v momentě, kdy narazí na neudržovanou odbočku v lesích. Podle navigace by mělo jít o zkratku vedoucí přímo k cíli, k ranči, kde mají být všichni ubytovaní, ručně psaná poznámka na staré turistické mapě ale před touto cestou varuje. Stmívá se a připozdívá, někteří sice váhají, ale nakonec se skupina odbočkou vydá. Nikdo z přátel v této chvíli ještě netuší, jak hluboce budou svého rozhodnutí litovat. Les skrývá tajemství a projít skrz se jen tak někomu nepodaří. Dobrodružství začíná, ale rozhodně ne takové, o jakém by někdo z party snil.
číst více
399 Kč doporučená cena
Nedostupné

detailní informace

Počet stran 256
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 24.02.2022
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,447 kg
Jazyk čeština
EAN 9788076830578
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

recenze

kukatko.cz - Odbočka v lesích umí pěkně zavařit


...Autorka si skvěle hraje s napětím, které dávkuje postupně, a proto je téměř nemožné knihu odložit. Líbí se mi její úderný a přímočarý styl....

autor knihy

Kateřina Karolová Kateřina Karolová

Kateřina Karolová


Kateřina Karolová je pediatrička, blogerka a spisovatelka. Narodila se ve Zlíně a v Praze vystudovala medicínu. Své zkušenosti z práce v nemocnici v německém Nordhausenu popsala v úspěšném blogu Já, doktorin, s nímž v anketě iDNES vyhrála titul Bloger roku v kategorii Nováček. Je autorkou stejnojmenné knihy a původního českého thrilleru Zítřek ti nikdo neslíbil. V roce 2018 zvítězila v anketě Žena roku. V současné době žije se svým manželem a třemi syny na Valašsku, věnuje se lékařské praxi a čím dál více také psaní.

zobrazit profil autora