Hřbitov

Ed & Lorraine Warren Series

Ed & Lorraine Warren

Děsivá setkání s nadpřirozenem v podání nejznámějších démonologů světa

Děsivá setkání s nadpřirozenem v podání nejznámějších démonologů světa.

Příběhy skutečných přízraků ze starého hřbitova v Nové Anglii.

Duchové jsou stále hladoví a nikdo to neví lépe než Ed a Lorraine Warrenovi. Dvojice slavných démonologů desítky let bojovala se silami zla a zažila při tom řadu šokujících událostí. V jejich vyprávění ožívají hrůzné paranormální případy démonické posedlosti, ozvěn ze záhrobí, satanistických kultů a prokletých míst. Ať už se do nich ponoříte uprostřed noci, nebo během slunečného dne, bude vás pronásledovat galerie přízraků, které se chtějí živit vašimi nejtemnějšími strachy.

Ed a Lorraine Warrenovi se s pomocí autora Roberta Chase překonávají! Kniha je plná nejrůznějších PRAVDIVÝCH strašidelných příběhů - a slovo, "PRAVDIVÝCH" je zde klíčové! Některé jsou smutné, jiné veselé, další zlé a další prostě jen velmi zvláštní. Většina z nich je však nesmírně děsivá.

číst více
369 Kč doporučená cena
v prodeji

detailní informace

Počet stran 240
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 11.05.2023
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,299 kg
Jazyk čeština
Původní název Graveyard
Původní jazyk angličtina
Překladatel Michaela Karavarakis
EAN 9788076833227
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

autor knihy

Ed & Lorraine Warren Ed & Lorraine Warren

Ed & Lorraine Warren


Ed a Lorraine Warrenovi byli vyšetřovatelé paranormálních případů. Tato známá dvojice démonologů se za dlouhé roky své kariéry stala svědky řady démonických posedlostí, návštěv ze záhrobí a dalších nevysvětlitelných jevů. Mnoho jejich případů se dočkalo televizních a filmových adaptací, mezi nejznámější patří film V zajetí démonů (The Conjuring).

zobrazit profil autora