Já su já

Život po životě

Petr Švancara, Tomáš Klement

i připravujeme

Cesta do duše fotbalového šoumena

"Já se prostě považuju za obrovsky pozitivního člověka. A všichni ostatní vlastně nevijó, jestli mám třeba zrovna starosti. I tak ale chcu být pořád pozitivní člověk. I v týhle době, kdy jsme prošli covidem, prožíváme válečnej režim, žijeme v sociálních sítích, kde se setkáváme se spoustou nenávisti v komentářích, hejtováním, kamkoliv přindu, všude má někdo nějaký starosti, ať už zdravotní nebo finanční, i tak si chcu pořád držet to pozitivní myšlení a chcu být pořád nositelem té pohody.

Neskutečným způsobem si vážím toho, co můžu dělat, s kým se potkávám a u čeho všeho můžu být. Takže si někdy řikám: Ty vole, já miluju svůj život!

A s čistým svědomím vám můžu vzkázat:

Já su já."

číst více
449 Kč doporučená cena
připravujeme

detailní informace

Počet stran 320
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 25.04.2024
Formát 145x205 mm
Jazyk čeština
EAN 9788076835160
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

autor knihy

Petr Švancara Petr Švancara

Petr Švancara


Petr Švancara je bývalý profesionální český fotbalový útočník. Svou kariéru začínal v Zetoru Brno, v deseti přišel do Boby Brno, ve dvaceti hrál za Uherské Hradiště, poté za Staré Město. Ve své profesionální kariéře hrál v ČR a na Slovensku a připsal si jeden start v české reprezentaci do 21 let. Po skončení kariéry zahájil spolupráci s Českou televizí jako fotbalový expert. Od 16. července 2020 je hráčem týmu TJ Vilémovice. Petr Švancara se také objevuje v divadelních představeních Partičky a je častým hostem fotbalového diskuzního pořadu TIKI-TAKA na O2 TV Sport.

zobrazit profil autora